Kiütéses győzelemmel kezdtük a Román Kupa csoportkörét, miután a papírformát igazolva 16–0-ra diadalmaskodott a Sportul Studențesc felett a Deme László Műjégpályán. Csapatunk szombaton 11 órától ismét a bukaresti együttessel találkozik, ezúttal a bajnokság alapszakaszában.

A jobb játékerőt képviselő csapatunk az 5. percben szerzett vezetést, Molnár Zoltán továbbította a korongot a hálóba (1–0). Ellenfelünk az első harmadban igyekezett tartani a lépést csapatunkkal, azonban nem járt sikerrel, hiszen a 16 éves Király Ádám növelte előnyünket, majd kisvártatva Márton Koppány is betalált (3–0). A második játékrészben sikerült a magunk javára fordítanunk egyre fáradtabban játszó riválisunk tévedéseit, ugyanis Szőcs Zalán két gólt jegyzett emberelőnyben, aztán Gecse Olivér is létszámfölényben iratkozott a gólszerzők közé (6–0). Tetemes hátrányban a bukaresti együttes kapust cserélt, Cristian Prodan helyére Alexandru Mocanu érkezett, akit a szünethez közeledve Király Ádám avatott fel (7–0). Az utolsó felvonásban először Részegh Zsolt zörgette meg a hálót, aztán a lövéseink egy ideig nem találtak utat a ketrecbe, viszont a 48. perctől nagyon kinyílt az olló. A jeget Görbea Tivadar találata törte meg, majd Részegh Zsolt duplázott, ezt követően Barkó Gergely volt eredményes (11–0). A hajrához közeledve Róth Zoltán és Antal László is beköszöntek, ezután Márton Koppány 21 másodperc alatt kétszer lőtt a kapuba, a végeredményt pedig a 18 éves Nagy Tamás állította be (16–0).

Román Kupa, csoportkör: Háromszéki Ágyúsok–Sportul Studențesc 16–0 (3–0, 4–0, 9–0)
Gólszerzők: Molnár Zoltán (5.), Király Ádám (12., 37.), Márton Koppány (14., 56., 56.), Szőcs Zalán (26., 29.), Gecse Olivér (29.), Részegh Zsolt (42., 52.), Görbea Tivadar (48.), Barkó Gergely (53.), Róth Zoltán (55.), Antal László (55.), Nagy Tamás (58.).
Kapura lövések: 59–9
Büntetőpercek: 0–8
Háromszéki Ágyúsok: László Arnold, Béres Szilárd – Szabó Zsolt-Ákos, István Sándor, Márton Koppány, Molnár Zsombor, Molnár Zoltán, Antal Előd, Ferencz Szilárd, Gecse Olivér, Róth Zoltán, Antal László, Kernászt Máté, Nagy Tamás, Szőcs Zalán, Barkó Gergely, Részegh Zsolt, Kertész Ákos, Málnai Zalán, Király Ádám, László Hunor, Görbea Tivadar. Vezetőedző: Kertész Zoltán.
Sportul Studențesc: Cristian Prodan, Alexandru Mocanu – Ștefan Stănescu, Andrei Ștefan, Alexandru Munteanu, Cezar Șendrea, Marius Marcuș, Kiss Nándor, Iulian Corneanu, Raul Maftei, Sándor Cristian, Benedek Norbert, Mihnea Sîngiorzan, Andrei Prisăcaru, Andrei-Cristian Popa, Vlad Grigori, Bogdan Marinica, Toma Boholt, Tankó Dávid, Marian Ghiță, Gabriel Caval, Ioan Agapie. Vezetőedző: Marian Ghiță.
Játékvezetők: Csomortáni Zsolt, Antal Ottó, Flaviu Chinde, Kacsó Dániel.