Pelle Torstensson:

„Úgy gondolom, hogy egy jó mérkőzés volt. Mi is és a Sportklub is jól játszottunk. Az volt a terv, hogy szorosan tartsuk a játékot, hogy nehezen tudják használni a készségeiket és ezt jól csináltuk.

Megszereztük a vezetést, lendületet és energiát kaptunk, jó volt és meg is tartottuk az első harmadra. Egy stabil 20 perc volt. Majd a másodikban egyenlítettek egy szép lövéssel. Majd egy kicsit túlzottan eltávolodtunk, nagy távolság lett a hátsó védő és a legelső csatár közt. Szabadon hagytuk a semleges zónát, ezért újra tudtak rendeződni és támadni. De meg tudtuk tartani az 1-1-et. Majd megszereztük a második gólt is. Az utolsó harmad ismét kiegyenlített volt. Nekik is és nekünk is voltak helyzeteink, mindkét csapatnak volt helyzete emberelőnyben.

Nem tudtuk végrehajtani az 5 a 3 elleni előnyünket, de ők igen a végén. Majd az utolsó gólnál, úgy gondolom kidobhattuk volna a korongot, de úgy döntöttünk hogy megtartjuk, valahogyan megszerezték és beütötték.

Összegezve elégedett vagyok 58 perccel és az utolsó kettő nem volt túl jó.”