Skip to main content
Pelle Torstensson:

„Végül 7 hét kihagyás után újra lehetőségünk nyílt, hogy jégkorongozzunk. Ezt figyelembe véve úgy gondolom, hogy az első harmad elég jó volt. Szereztek két gólt aminek nem örvendünk, de összegezve az első harmad jobb volt mint amire számítottunk. Jó döntéseket hoztunk, nyomást gyakoroltunk. A második harmadban elvesztettük a koncentrációnkat 2-3 percre és hagytuk, hogy 2 gólt szerezzenek. Sajnálatos módon pont úgy szerezték a gólokat, ahogyan számitottunk rá. Ahogyan jól tudnak játszani, nem juttattuk ki a korongot, elhagytuk az embereinket a támadó zónában és gyorsan 2-1 és 3-1 ellen támadtak. De időt kértünk és összeszedtük magunk. Szereztünk egy gólt és ez mindig jó. Sajnálatos módon ők is szereztek egyet. De a második harmad végével elégedett vagyok. A harmadiknak úgy álltunk neki, hogy megnyerjük az utolsó 20 percet és sikerült is. Jól hajtottuk végre az emberelőnyöket. Megpróbálkoztunk a kapus levételével a végén amikor 4-4 ellen voltunk. Jó esélyünk volt, hogy szerezzünk még egy gólt. Ilyen volt a mérkőzés ma. Ahogyan mondtam az elején, figyelembe véve, hogy 7 hét szünet volt, úgy gondolom, hogy egy jó mérkőzés volt kezdésnek. Kicsit meggondolatlanok voltunk az elején, de ez normális 7 hét után. Most felkészülünk a második mérkőzésre ami vasárnap lesz Kézdivásárhelyen.”