És valóban ott folytattuk.
Parádés kezdés rögtön a mérkőzés elején. Darázs módjára támadtunk és minden helyzetben korongot szereztünk. A srácok hitték, érezték, hogy pontok teremnek és jöttek a gólok. Ahol kaptuk, ott hagytuk a Duna-parti fiúkat. A helyi közönség próbálta leolvasni a neveket, de ennél a sebességnél csak a számokat sikerült.
És akkor jött a baj. Négygólos vezetésnél egy egyéni fegyelmezetlenség és egy kétes bírói döntés után elakadt az addig hibátlan rendszerünk. 5 perces hátrányból két kapott góllal egészültünk ki. Pelle mester próbálta rendezni a sorokat, de végül a negyedik kapott gól szülte meg az időkérést. Ezek után újra játékba kerültünk, de sajnos a dominó utolsó kockája is eldőlt, és 5-5 arányban lett vége a rendes játék időnek. A végjáték után a kötelező egy ponttal térünk pihenőre, és a két hazai mérkőzésen javítani fogunk.