Győzelemmel kezdtük a 2024–2025. évi idényt, miután 7–0 arányban diadalmaskodtunk a fiatal játékoskerettel jégre lépő Gyergyói Hoki Klub vendégeként a román bajnokság alapszakaszában. Csapatunk vasárnap 18.30-tól a Daradics Csaba irányította gyergyószentmiklósi együttes ellen játszik a Deme László Műjégpályán.

Remekül kezdtük a mérkőzést, már a 2. percben vezetést szereztünk, emberelőnyben Antal Előd zörgette meg a hálót (0–1). Tapasztaltabb csapatunk ezt követően is érvényesítette akaratát, így a 9. percben növeltük előnyünket, ezúttal Antal László továbbított a kapuba (0–2). A második harmadban sem változott a játék képe, ugyanis 44 másodperc alatt két újabb gólt jegyeztünk: előbb létszámfölényben Horváth Pál volt eredményes (0–3), aztán Molnár Zoltán korcsolyázott a kapu előterébe, ahonnan könnyedén a hálóba emelt (0–4). Nem sokkal később még jobban kinyílt az olló, újabb fórban Molnár Zoltán lőtte a korongot védhetetlenül a ketrecbe (0–5). A szünethez közeledve a házigazdák többször betalálhattak volna, azonban László Arnold hárította a próbálkozásokat, a másik oldalon viszont Szőcs Zalán szépségdíjas találattal iratkozott a gólszerzők közé (0–6). Az utolsó játékrészben gyergyószentmiklósi ellenfelünk bátrabban játszott, igyekezett megszerezni a szépítő gólt, ám rendre hatástalanítottuk a kísérleteket. Az utolsó harmad leginkább a kiállításokról marad emlékezetes, ám miután a kedélyek némileg lenyugodtak, több lehetőségünk akadt a hősiesen védekező házigazdák ellen, a hajrában pedig kettős emberhátrányban beállítottuk a végeredményt (0–7).

Román bajnokság, alapszakasz: Gyergyói Hoki Klub–Háromszéki Ágyúsok 0–7 (0–2, 0–4, 0–1).
Gólszerzők: Antal Előd (2.), Antal László (9., 60.), Horváth Pál (22.), Molnár Zoltán (22., 26.), Szőcs Zalán (36.)
Kapura lövések: 22–37
Büntetőpercek: 43–81
Gyergyói Hoki Klub: Mag Örs, Alex Olaru – Sándor Bence, Bartis Adorján, Călin Lupașcu, Răzvan Timaru, Salamon Róbert, Szabó Tas, Györfy Tihamér, Kosza Ádám, Fehér Csanád, Szilveszter Adorján, Molnár Ákos, Albert Hunor, Gál Szilárd, Gál Tihamér, Máthé Zsolt, Fodor Dávid, Ferenczi József. Vezetőedző: Daradics Csaba.
Háromszéki Ágyúsok: László Arnold, Béres Szilárd – Szabó Zsolt Ákos, Horváth Pál, Molnár Zoltán, Antal László, Részegh Zsolt, Antal Előd, Ferencz Szilárd, Márton Koppány, Róth Zoltán, Gecse Olivér, Kernászt Máté, Nagy Tamás, Görbea Tivadar, Ilyés Tamás, Szőcs Zalán, István Sándor, Király Ádám, Barkó Gergely, László Hunor. Vezetőedző: Kertész Zoltán.
Játékvezetők: André Attila, Magyar Áron, Rácz Szilárd, Flaviu Chinde