Második mérkőzésünket is megnyertük a Román Kupa csoportkörében, ugyanis pénteken saját közönségünk előtt 7–1-re diadalmaskodtunk a Galaci CSM felett. Csapatunk szombaton 18.30-tól ismét összecsap a Duna-parti együttessel a Deme László Műjégpályán, ezúttal a bajnokság alapszakaszában.

Remekül kezdtük a mérkőzést, a 8. percben megérdemelten szereztünk vezetést, miután Antal László a hálóba továbbított (1–0). A folytatásban is akadtak lehetőségek, amelyeket azonban nem sikerült értékesítenünk, aztán az első harmad végén mégis növeltük előnyünket. A 17. percben Gecse Olivér passzából újfent Antal László szerzett gólt (2–0), aki a szünet előtt az előkészítő szerepében is jeleskedett, ugyanis a passzából Róth Zoltán volt eredményes (3–0).
A második játékrész többnyire a kiállításokról szólt, bár mindkét csapat előtt adódtak gólszerzési lehetőségek, az eredmény nem változott. A felvonás elején közel fél percet kettős emberhátrányban játszottunk, viszont a kiváló védekezés remek kapusteljesítménnyel párosult, így ellenfelünk nem csökkentette a különbséget.
Az utolsó harmadban magasabb fokozatba kapcsoltunk, riválisunk figyelmetlenségét kihasználva Szőcs Zalán csúsztatta a korongot a ketrecbe (4–0). A 44. percben Gecse Olivér szintén feliratkozott a gólszerzők közé (5–0), majd némileg váratlanul betaláltak a vendégek, létszámfölényben Luka Zorko szépített (5–1). A hátralévő időben is érvényesítettük akaratunkat, Szőcs Zalán átadásából Részegh Zsolt jegyezte a hatodik találatunkat, aztán az 56. percben Róth Zoltán beállította a végeredményt, miután védhetetlenül a hálóba bombázott (7–1).

Román Kupa, csoportkör: Háromszéki Ágyúsok–Galaci CSM 7–1 (3–0, 0–0, 4–1)
Gólszerzők: Antal László (8., 17.), Róth Zoltán (20., 56.), Szőcs Zalán (43.), Gecse Olivér (44.), Részegh Zsolt (49.), illetve Luka Zorko (45.)
Kapura lövések: 36–36
Büntetőpercek: 12–12
Háromszéki Ágyúsok: László Arnold, Béres Szilárd – Szabó Zsolt Ákos, Horváth Pál, Molnár Zoltán, Molnár Zsombor, Márton Koppány, Antal Előd, Ferencz Szilárd, Gecse Olivér, Róth Zoltán, Antal László, Kernászt Máté, Nagy Tamás, Szőcs Zalán, Ilyés Tamás, Részegh Zsolt, István Sándor, Király Ádám, Görbea Tivadar, László Hunor, Barkó Gergely. Vezetőedző: Kertész Zoltán.
Galac: Onodi Ottó, Bogdan Enache – Timur Raszulov, Hildebrand Szabolcs, Vitalij Kiricsenko, Benedek Roland, Patrik Machala, Cătălin Berdilă, Luka Zorko, Lukas Zukauskas, Silló Huba, Egidijus Binkulis, Bănceanu Levente, Ráduly Norbert, Boldizsár Cristian, Remus Gheorghe, Szőcs Attila, Silló Huba, Andrei Buleandra, Gabriel Bandrabur, Cezar Gheorghe, Danalizi Gergő. Vezetőedző: Július Pénzes.
Játékvezetők: Magyar Áron, Rácz Szilárd, Antal Ottó, Teo Filip.