Pelle Torstensson értékelése a pénteki Csíkszeredai Sportklub 🆚 Háromszéki Ágyúsok mérkőzésről:

„Első sorban, jó érzés, hogy nyertünk, nagyon jó. Úgy gondolom, hogy kicsit gyengén kezdtünk, kicsit le voltunk maradva és be is ütötték az első gólt nekünk, volt egy késleltetett kiállítás ezért 6-on az 5 ellen voltak. De ezután mi kerültünk emberelőnybe és mi szereztünk gólt és ez pozitív energiát adott. Majd megint emberelőnybe kerültünk és beütöttük azt is. Szóval úgy gondolom, jó vezetni az első harmad után. Még akkor is, ha gyengébben kezdtünk. A másodikban úgy gondolom, hogy fennebb léptünk, beszéltünk a gyorsabb döntésekről, keményebb harcról és ezt is csináltuk 10-12 percig és sok jó gólszerzési lehetőségünk volt. Majd egy kicsit elvesztettük a koncentrációnkat és hoztunk néhány döntést ami azokat a képességeket hozta előtérbe mintha sietnénk. A harmadikban is az első 10 percben kicsit többet volt a korong nálunk, de keményen védekeztünk és kívül tartottuk őket. A végén kaptunk néhány furcsa büntetést. Nem tudom a játékvezető mit látott, de ahogy mondtam, keményen harcoltunk és emberhátrányban mindenki keményen dolgozott. Annyi lövést blokkoltunk ma, még nem láttam ezeket a srácokat így másfél év alatt, ez egy üzenet volt, hogy hajlandóak megtenni mindent a győzelemért. Mindenki nagyon jó munkát végzett, egy plusz pontot kell adnom a kapusnak Arninak és Molnár Zsombinak ahogyan harcolt, keményen dolgozott és feláldozta magát. Így nyerjük meg a jégkorongmeccseket. De még egyszer mindenki jó volt. Most eszünk, pihenünk és holnap egy új mérkőzés.”