Csapatunk péntekhez hasonlóan szombaton is igazolta a papírformát, ezúttal 13–3 arányban diadalmaskodtunk a nyeretlen Sportul Studențesc felett, így ötödször győztünk a bajnokságban. Legközelebb március 2-án és 3-án lépünk jégre a Sapientia U23 ellen, az első mérkőzést a Deme László Műjégpályán, míg a másodikat idegenben játsszuk.

Az első pillanattól kezdve uraltuk a találkozót, Róth Zoltán révén már a 4. percben vezetést szereztünk, aztán nem sokkal később Györffy Szilárd növelte az előnyünket (2–0). A játékrész hátralévő részében Görbea Tivadar kétszer is eredményes volt (4–0), így négygólos különbséggel vágtunk neki a második harmadnak. A 28. percben Gecse Olivér továbbította a korongot a kapuba (5–0), majd Róth Zoltán létszámfölényben zörgette meg a hálót (6–0), akárcsak Horváth Pál, aki a szünet előtt 27 másodperccel iratkozott a gólszerzők közé (7–0). Az utolsó felvonásban sem lassítottunk, a 44. percben Márton Koppány csúsztatott a ketrecbe, azt követően pedig Görbea Tivadar harmadszor is betalált (9–0). Ellenfelünk megtörte a gólcsendet, ugyanis a 48. percben Cezar Sendrea szépített, ezután Iulian Chițac megszerezte a bukaresti együttes második találatát (9–2). A tizedik gólunkat a 17 éves Nagy Tamás jegyezte, aki a 16 éves Király Ádám átadását értékesítette (10–2). Tizennyolc másodperccel később Györffy Szilárd a mérkőzésen másodszor is beköszönt, majd az 52. percben Ferencz Szilárd lőtt a kapuba (12–2). Ezt követően Horváth Pál szintén a második gólját ünnepelhette, míg az 58. percben a vendégek Iulian Corneanu révén beállították a végeredményt (13–3).

Román bajnokság, alapszakasz: Háromszéki Ágyúsok–Sportul Studențesc 13–3 (4–0, 3–0, 6–3).
Gólszerzők: Róth Zoltán (4., 30.), Györffy Szilárd (5., 51.), Görbea Tivadar (10., 19., 45.), Gecse Olivér (28.), Horváth Pál (40., 52.), Márton Koppány (44.), Nagy Tamás (51.), Ferencz Szilárd (52.), illetve Cezar Sendrea (48.), Iulian Chițac (51.), Iulian Corneanu (58.)
Kapura lövések: 47–22
Büntetőpercek: 4–6
Háromszéki Ágyúsok: Béres Szilárd, László Arnold – Ferencz Szilárd, Szabó Zsolt-Ákos, Márton Koppány, Molnár Zsombor, Róth Zoltán, Antal Előd, Györffy Szilárd, Horváth Pál, Gecse Olivér, Ilyés Tamás, László Hunor, Kertész Ákos, Antal László, Görbea Tivadar, Málnai Zalán, Király Ádám, Nagy Tamás, Haim-Brassai Milán. Vezetőedző: Todor Krisztián.
Sportul: Nicola Agapie, Alexandru Popa – Mihai Prisăcaru, Cristian Munteanu, Vlad Grigori, Marius Marcuș, Sándor Cristian, Eduard Tămîrjan, Fetés Róbert, Robert Bică, Iulian Chițac, Iulian Corneanu, Kiss Nándor, Liviu Moraru, Marian Ghiță, Cezar Sendrea, Bogdan Marinica, Mihnea Sîngeorzan, Gabriel Spiridon, Dragoș Iordache, Gabriel Caval, Anton Popa. Vezetőedző: Marian Ghiță.
Játékvezetők: Cristian Filip, Andries Gheorghieș, Antal Ottó, Kőszegi Kálmán.