Csapatunk hozta a kötelezőt a nyeretlen sereghajtó ellen, ugyanis pénteken hazai környezetben 6–1-re győztünk a Sportul Studențesc ellen. Ezúttal a szakmai stáb több alapembert pihentett, ezáltal a fiatal háromszéki játékosok ismét lehetőséget kaptak a felnőttmezőnyben. Szombaton 11 órától szintén a bukaresti együttes lesz az ellenfelünk.

Némi meglepetésre a vendégek szereztek vezetést, a 7. percben Fetés Róbert volt eredményes (0–1). Csapatunk a kezdeti meglepettség után megrázta magát, így nem sokkal később betaláltunk, a 8. percben a 17 éves Nagy Tamás előkészítéséből a 16 éves Haim-Brassai Milán egyenlített (1–1), aki első gólját ünnepelhette a felnőtt mezőnyben. Az idő múlásával egyre inkább kezdett megmutatkozni a két együttes közötti tudásbeli különbség, ebből adódóan a 17. percben átvettük a vezetést, csapatkapitányunk, Biró Ottó továbbította a korongot a kapuba (2–1). A második játékrészben növeltük előnyünket, a 33. percben mindössze hét másodperc alatt kétszer is megzörgettük a hálót. Mindkét alkalommal Gecse Olivér jeleskedett az előkészítő szerepében, az elsőből Róth Zoltán, a másodikból Györffy Szilárd csúsztatott az ellenfél kapujába (4–1). Az utolsó felvonásban sem változott a játék képe, ezúttal is a Kertész Zoltán, Todor Krisztián és Bács Lóránt irányította gárda akarata érvényesült, így két újabb gólt szereztünk. Ebben a harmadban Györffy Szilárd jegyzett két asszisztot, amelyeket az 52. percben Róth Zoltán, az 56. percben pedig Gecse Olivér értékesített (6–1), így az aktuális idényben begyűjtöttük negyedik bajnoki győzelmünket.

Román bajnokság, alapszakasz: Háromszéki Ágyúsok–Sportul Studențesc 6–1 (2–1, 2–0, 2–0).
Gólszerzők: Haim-Brassai Milán (8.), Biró Ottó (17.), Róth Zoltán (33., 52.), Györffy Szilárd (33.), Gecse Olivér (56.), illetve Fetés Róbert (7.)
Kapura lövések: 45–26
Büntetőpercek: 14–8
Háromszéki Ágyúsok: Béres Szilárd, László Arnold – Ferencz Szilárd, Szabó Zsolt-Ákos, Györffy Szilárd, Gecse Olivér, Róth Zoltán, Antal Előd, Biró Ottó, Horváth Pál, Szőcs Zalán, Ilyés Tamás, László Hunor, Kertész Ákos, Antal László, Görbea Tivadar, Málnai Zalán, Király Ádám, Haim-Brassai Milán, Nagy Tamás. Vezetőedző: Todor Krisztián.
Sportul: Alexandru Popa, Nicola Agapie – Mihai Prisăcaru, Cristian Munteanu, Vlad Grigori, Marius Marcuș, Sándor Cristian, Mihnea Sîngeorzan, Fetés Róbert, Robert Bică, Iulian Chițac, Iulian Corneanu, Kiss Nándor, Liviu Moraru, Marian Ghiță, Cezar Sendrea, Bogdan Marinica, Paul Diaconiță, Eduard Tămîrjan, Dragoș Iordache, Gabriel Caval, Ioan Agapie. Vezetőedző: Marian Ghiță.
Játékvezetők: Cristian Filip, Andries Gheorghieș, Antal Ottó, Simon Roland.