Pelle Torstensson értékelése a szerda esti mérkőzésről:

„Jól kezdtük a játékot. Passzoltunk, ütköztünk, volt néhány gólhelyzeteink és ezzel meg vagyok elégedve. Majd beütötték az első gólt, de mi kiegyenlítettünk 1-1-re. Az első harmad rendben volt. Majd a második harmadot ismét elrontottuk, ez nem az első eset és dolgozni kell ezen. Úgy érzem, hogy túl sok harcot vesztettünk a kapunál. Nem játszunk elég keményen a kapus előtt. Kapura tudnak lőni, majd beleérnek és be is megy a kapuba. Ugyanakkor jobban kell blokkoljuk a lövéseket, fájni fog, de blokkolni kell a lövéseket és áldozatot hozni a csapatért. Majd az utolsó harmadban volt szintén pár jó megmozdulásunk, de lőttek még néhány gólt ami kicsit kiábrándító, azt tekintve ahogyan belőtték. Ha összegzem a játékot volt néhány jó megmozdulásunk és jól játszottunk 20-25 percig. De túl sokszor szereztek gól amikor nem azt tettük amit kellett volna és sajnálatos módon minden játékos nincs azon a szinten ahol szeretnénk. Ez az én munkám, hogy segítsem, hogy elérjék ezt a szintet. Jobban kell csinánlom, de a végül a lényeg, hogy amikor ezeket a szoros mérkőzéseket játszuk jó csapatokkal és nem csak az Erste Ligában játszó csapatokkal. Sokkal szorosabb mérkőzés lesz a Steauával, Galaccal és így tovább. Mindenki a csapatból a legjobb formáját kell hozza, ha nyerni akarunk és ezen dolgozni kell. Ahogy már mondtam, az én munkám, hogy legközelebb egy kicsit jobban menjen. Szóval, ahogy mondtam 20-25 perc jó volt és legközelebb jobbak kell legyünk a hátralevő időben.”