Hullámzó teljesítménnyel az utolsó harmadot megnyerve, 5–1 arányban kikaptunk a Csíkszeredai Sportklub vendégeként a román bajnokságban. Csapatunk szerdán 18.30-tól ismét összecsap Kevin Constantine együttesével a Deme László Műjégpályán.

Az első tíz percben bátran játszottunk, felvettük a harcot a csíkszeredai csapattal. Ebben az időszakban több nagy helyzetet kidolgoztunk, azonban Adorján Attila bravúrral védett. Ezt követően a hazai csapat megrázta magát, rövid idő alatt két gólt is szerzett, előbb a 13. percben David Levin (1–0), majd a 14. percben Georgij Agafonov volt eredményes (2–0). Az első játékrész végén emberhátrányba kerültünk, ezt kihasználva a Sportklub növelte előnyét, Péter Balázs lehetőségét még hárította Béres Szilárd, ám az ismétlést Ferencz-Csibi Róbert értékesítette (3–0).
Kevin Konstantin együttese a második harmadban sem lassított, a 21. percben Aidan Brown remek mozdulattal emelt a keresztléc alá (4–0). Nem sokkal később Márton Koppány és Antal László előtt is komoly lehetőség adódott, ám ezeket egyikük sem tudta gólra váltani. A szünetig hátralévő időben a Sportklub akarata érvényesült, aztán a 37. percben Láday Tamás távoli lövése a kapuban landolt (5–0). A folytatásban először a mérkőzés során emberelőnyben támadhattunk, ráadásul csakhamar kettős fórban találtuk magunkat, viszont nem éltünk az eséllyel.
Az utolsó játékrészt góllal kezdtük, Szőcs Zalán átadása után Róth Zoltán zörgette meg a hálót (5–1). Ezután kivédekeztünk egy emberhátrányt, majd igyekeztünk tovább faragni a hátrányunkból, ám Adorján Attila továbbra is remekelt, így sorozatban a harmadik bajnoki mérkőzésünkön maradtunk alul a kék-fehér mezesek ellen.

Román bajnokság, alapszakasz: Csíkszeredai Sportklub–Háromszéki Ágyúsok 5–1 (3–0, 2–0, 0–1).
Gólszerzők: David Levin (13.), Georgij Agafonov (14.), Ferencz-Csibi Róbert (19.), Aidan Brown (21.), Láday Tamás (37.), illetve Róth Zoltán (41.)
Kapura lövések: 26–26
Büntetőpercek: 4–4
Csíkszeredai Sportklub: Adorján Attila, Simó Ábel – Reisz Áron, Ferencz-Csibi Róbert, Gecse Hugó, David Levin, Aidan Brown, Salló Alpár, Láday Tamás, Fodor Csanád, Eduard Căsăneanu, Rokaly Norbert, Georgij Agafonov, Bajkó Csongor, Becze Tihamér, Jevgenyij Szkacskov, Péter Balázs, Troy Rutkowski, Karel Kubát. Vezetőedző: Kevin Constantine.
Háromszéki Ágyúsok: Béres Szilárd, László Arnold – Ferencz Szilárd, Bíró Ottó, Györffy Szilárd, Gecse Olivér, Molnár Zsombor, Antal Előd, Horváth Pál, Márton Koppány, Róth Zoltán, Ilyés Tamás, Szabó Zsolt-Ákos, Márk Róbert, Antal László, Görbea Tivadar, Szőcs Zalán, László Hunor. Vezetőedző: Todor Krisztián.
Játékvezetők: André Attila, Csomortáni Zsolt, Antal Ottó, Simon Roland.