Kiszállásunk második mérkőzését is vereséggel zártuk, miután 6–0-ra kikaptunk a tapasztalt Galaci CSM vendégeként a bajnokság alapszakaszában. Legközelebb pénteken 18.30-tól és szombaton 11 órától a sereghajtó Sportul Studențesc ellen játszunk a Deme László Műjégpályán.

Az első harmad elején csapatunk kivédekezett két emberhátrányt, aztán a 11. percben a házigazdák megszerezték a vezetést, Szergej Pajor bombázott a hálóba (1–0). A folytatásban négy percig emberelőnyben igyekeztünk egyenlíteni, viszont a lehetőségeket nem sikerült gólra váltani, majd a játékrész végén ismét ellenfelünk rohamozhatott fórban.
A második felvonásban a Duna-parti együttes 24 másodperc elteltével létszámfölényben növelte előnyét, ezúttal Patrik Machala továbbított a kapuba (2–0). A hazai együttes a 34. percben újfent eredményes volt, Mircea Constantin iratkozott a gólszerzők közé (3–0), nem sokkal később pedig kimaradt egy újabb emberelőnyünk.
A szépítés reményében kezdtük az utolsó harmadot, azonban fórban hamar gólt kaptunk, Constantin Mircea túljárt Béres Szilárd eszén (4–0). A galaci alakulat a hátralévő időben kivédekezett három emberhátrányt, ráadásul Július Pénzeš legénysége még kétszer beköszönt, mindkétszer Patrik Machala zörgette meg a hálót – harmadszor emberelőnyben (6–0).

Román bajnokság, alapszakasz: Galaci CSM–Háromszéki Ágyúsok 6–0 (1–0, 2–0, 3–0).
Gólszerzők: Szergej Pajor (11.), Patrik Machala (21., 52., 60.), Mircea Constantin (34., 43.)
Kapura lövések: 33–17
Büntetőpercek: 18–12
Galac: Onodi Ottó, Szopos Magor – Hildebrand Szabolcs, Luka Zorko, Patrik Machala, Benedek Roland, Mircea Constantin, Jevgenyij Jemeljanenko, Konsztantyin Csernyuk, Alexander Nyeznyamov, Szergej Pajor, Vladislav Teamriuc, Olekszander Alekszandrov, Cătălin Berdilă, Remus Gheorghe, Alekszej Baszkov, Silló Huba, Ráduly Norbert, Raul Maftei, Danalizi Gergő, Andrei Buleandra, Ráduly Szabolcs. Vezetőedző: Július Pénzeš.
Háromszéki Ágyúsok: Béres Szilárd, László Arnold – Bíró Ottó, Horváth Pál, Márton Koppány, Molnár Zoltán, Molnár Zsombor, Ferencz Szilárd, Szabó Zsolt-Ákos, Antal László, Gecse Olivér, Róth Zoltán, Antal Előd, Márk Róbert, Györffy Szilárd, Szőcs Zalán, Ilyés Tamás, László Hunor, Görbea Tivadar. Vezetőedző: Todor Krisztián.
Játékvezetők: Csomortáni Zsolt, Gabriel Radu, Rácz Szilárd, Răzvan Scriban.