Végig uralt mérkőzésen, szervezett játéknak és remek kapusteljesítménynek köszönhetően 7–0 arányban diadalmaskodtunk a Galaci CSM felett a Deme László Műjégpályán. Együttesünk legközelebb a nyeretlen Sportul Studențesc ellen játszik, a sereghajtó március 22-én és 23-án látogat Kézdivásárhelyre.

Határozottan és bátran kezdtünk, ennek köszönhetően az 5. percben emberhátrányban két gólt is szereztünk. Korongszerzés után előbb Molnár Zsombor zörgette meg a hálót, majd 33 másodperccel később Márton Koppány is betalált kontrából (0–2). A szünethez közeledve kettős emberelőnyben támadhattunk, azonban ezúttal nem sikerült újabb találatot jegyeztünk.
A második harmadot is remekül kezdtük, Márton Koppány átadásából Molnár Zoltán bombázott a kapuba (3–0). A folytatásban sem lassítottunk, a 25. percben Molnár Zoltán lecsapott egy elveszettnek hitt korongra, majd Onodi Ottó mellett a hálóba csúsztatott (4–0), ezáltal a hálóőr helyére Szopos Magor érkezett a kapuba. A 33. percben létszámfölényben Szabó Zsolt-Ákos takarásból szépségdíjas találatot jegyzett, ugyanis távolról kilőtte a jobb alsó sarkot (5–0), aztán a szünet előtt Antal Előd keresztpasszát követően Gecse Olivér a rövid felsőbe továbbított (6–0).
A találkozón bravúrral védő László Arnold a második harmad végén sérülést szenvedett, így az utolsó játékrészben Béres Szilárd védte a kapunkat. A 44. percben emberhátrányban tovább növeltük előnyünket, Ilyés Tamás átadásából Márton Koppány volt eredményes (7–0). A hátralévő időben szervezetten védekeztünk, ennélfogva ellenfelünk nem tudott szépíteni, így csapatunk megérdemelt, hétgólos győzelmet aratott a tapasztalt Galaci CSM ellen.

Román bajnokság, alapszakasz: Háromszéki Ágyúsok–Galaci CSM 7–0 (2–0, 4–0, 1–0).
Gólszerzők: Molnár Zsombor (5.), Márton Koppány (5., 44.), Molnár Zoltán (21., 25.), Szabó Zsolt-Ákos (33.), Gecse Olivér (39.)
Kapura lövések: 32–60
Büntetőpercek: 12–12
Háromszéki Ágyúsok: László Arnold, Béres Szilárd – Ferencz Szilárd, Biró Ottó, Márton Koppány, Molnár Zoltán, Molnár Zsombor, Szabó Zsolt-Ákos, Horváth Pál, Antal László, Gecse Olivér, Róth Zoltán, Antal Előd, Márk Róbert, Görbea Tivadar, Szőcs Zalán, Ilyés Tamás, László Hunor. Vezetőedző: Todor Krisztián.
Galac: Onodi Ottó, Szopos Magor – Hildebrand Szabolcs, Luka Zorko, Patrik Machala, Benedek Roland, Mircea Constantin, Jevgenyij Jemeljanenko, Konsztantyin Csernyuk, Alekszej Baszkov, Alexander Nyeznyamov, Szergej Pajor, Ráduly Norbert, Olekszander Alekszandrov, Cătălin Berdilă, Szőcs Attila, Remus Gheorghe, Raul Maftei, Danalizi Gergő, Silló Huba, Andrei Buleandra, Ráduly Szabolcs. Vezetőedző: Július Pénzeš.
Játékvezetők: Bandi Csaba, Sikó Szilárd, Rácz Szilárd, Szabó László.