Csapatunk igazolta a papírformát a Sportul Studențesc ellen, ugyanis hazai környezetben 14–0-ra diadalmaskodtunk a sereghajtó felett. Szombaton 11 órától ismét összecsapunk a bukaresti egyetemista együttessel.

A 3. percben előnybe kerültünk, majd nem sokkal később kiszakadt a gólzsák, ugyanis az első harmadban hat találatig meg sem álltunk. Görbea Tivadar szerzett vezetést, a folytatásban Ilyés Tamás továbbította a korongot a hálóba, aztán Márton Koppány következett, 16 másodperccel később pedig Antal László emelt a felső sarokba. Szünet előtt Molnár Zsombor talált a kapuba, illetve 30 másodperc elteltével Gecse Olivér is beköszönt (6–0).
Ellenfelünk az első játékrészhez hasonlóan a második felvonásban is többnyire a védekezéssel volt elfoglalva, bár ezúttal némileg hatékonyabbak voltak Marian Ghiță tanítványai. A 27. percig nem ünnepelhettünk újabb találatot, ekkor Márton Koppány bombázott a kapus válla fölött a hálóba, illetve a 33. percben létszámfölényben is eredményesek voltunk, Ilyés Tamás szépségdíjas gólt lőtt a rövid felsőbe (8–0).
Az utolsó harmadban sem lassítottunk, a 41. percben Molnár Zsombor zörgette meg a hálót. Nem sokkal később kimaradt egy büntetőlövés, ugyanis Antal Előd pontatlanul célzott. A tizedik találatunkat Horváth Pál szerezte, majd Biró Ottó is feliratkozott a gólszerzők közé. Béres Szilárd hárította Iulian Chițac büntetőlövését, a hátralévő időben pedig Horváth Pál és Biró Ottó duplázott, míg az 59. percben Görbea Tivadar beállította a végeredményt (14–0).

Román bajnokság, alapszakasz: Háromszéki Ágyúsok–Sportul Studențesc 14–0 (6–0, 2–0, 6–0).
Gólszerzők: Görbea Tivadar (3., 59.), Ilyés Tamás (7., 33.), Márton Koppány (8., 27.), Antal László (8.), Molnár Zsombor (18., 41.), Gecse Olivér (18.), Horváth Pál (44., 53.), Biró Ottó (45., 54.)
Kapura lövések: 72–29
Büntetőpercek: 4–6
Háromszéki Ágyúsok: Béres Szilárd, László Arnold – Szabó Zsolt-Ákos, Biró Ottó, Márton Koppány, Molnár Zoltán, Molnár Zsombor, László Hunor, Horváth Pál, Antal László, Gecse Olivér, Róth Zoltán, Antal Előd, Márk Róbert, Görbea Tivadar, Szőcs Zalán, Ilyés Tamás. Vezetőedző: Todor Krisztián.
Sportul Studențesc: Bogdan Enache, Nicola Agapie – Andrei Ștefan, Ștefăniță Bucătoș, Cristian Munteanu, Cezar Sendrea, Marius Marcuș, Alexandru Munteanu, Fetés Róbert, Gabriel Spiridon, Anton Popa, Sándor Cristian, Mihai Prisăcaru, Kemenes Attila, Robert Bică, Iulian Chițac, Iulian Corneanu, Kiss Nándor, Sándor Zoltán, Marian Ghiță, Dragoș Iordache, Gabriel Caval. Vezetőedző: Marian Ghiță.
Játékvezetők: Bandi Csaba, Cristian Filip, Antal Ottó, Teodor Filip.