Skip to main content
Pelle Torstensson:

„Ma nem kezdtünk jól. Hamar a mélybe lehet zuhanni a csúcsról. Ha összehasonlítjuk a tegnappal, amikor jól játszottunk, mindenki készen állt, keményen harcoltunk.

Ma mély pontot értünk el az első harmadban. Nem álltunk készen a játékra, nem korcsolyáztunk, nem hajtottunk elég keményen, nem gondolkodtunk megfelelően. Szóval ők szereztek 3 gólt és nem vagyok megelégedve az első harmaddal. A második harmadban kicsit fennebb léptünk, jobban játszottunk, keményebben dolgoztunk és fejben is ott voltunk. Szereztünk 2 gólt és szoros lett a mérkőzés. De a harmadik harmadban elkövettünk néhány egyszerű hibát ami nem történhet meg ezen a szinten és ők gólt szereztek és megbüntettek.

Összegezve maximum 25-30 percig jól játszottunk ez az én véleményem. Ezen a szinten ha ilyen csapatokkal játszunk, okosabbnak kell lennünk és jobban készen kell állnunk a meccsre. Ez van, holnap rehabilitálódunk ls felkészülünk a pénteki meccsre.”