Csapatunk értékes győzelemmel és két ponttal gazdagodott a fővárosban, miután szétlövéssel 3–2 arányban diadalmaskodtunk a Bukaresti Steaua vendégeként. Mivel a rendes játékidőben és a hosszabbításban sem született döntés, így büntetőpárbaj következett, amelyben Róth Zoltán és Márton Koppány betalált, ellenfelünk pedig egyetlen lehetőséget sem váltott gólra.

Az első harmadban szervezetten és bátran játszottunk, ennek köszönhetően a 7. percben vezetést szereztünk, ugyanis Horváth Pál passzából Gecse Olivér volt eredményes (0–1). Nem sokkal később növeltük az előnyünket, a 8. percben Róth Zoltán előkészítését Antal László váltotta gólra (0–2). A második felvonásban bukaresti riválisunk egyenlített a 37. percben, előbb Adrian Irimia faragott a hátrányukból, majd 46 másodperccel később Andrei Filip is megzörgette a hálót (2–2). Kiegyenlített küzdelmet hozott az utolsó játékrész, amelyben egyik csapat sem jegyzett újabb találatot, így következett a hosszabbítás. A ráadásban sem együttesünk, sem pedig ellenfelünk nem lőtt gólt, ennek értelmében szétlövés döntött a győztesről. A büntetőpárbajban tőlünk előbb Róth Zoltán talált a hálóba, majd Márton Koppány higgadtan értékesítette a lehetőségét, amellyel lezárta a találkozót, ugyanis a Steaua pontatlanul célzott, míg Béres Szilárd remekül védett. A Kertész Zoltán, Todor Krisztián és Bács Lóránt irányította gárda idénybeli nyolcadik bajnoki győzelmével továbbra is hatodik a táblázatban.

Román bajnokság, alapszakasz: Bukaresti Steaua–Háromszéki Ágyúsok 2–3 (0–2, 2–0, 0–0, 0–0, 0–1) – szétlövéssel
Gólszerzők: Adrian Irimia (37.), Andrei Filip (37.), illetve Gecse Olivér (7.), Antal László (8.)
Kapura lövések: 42–23
Büntetőpercek: 20–12
Bukaresti Steaua: Makszim Szamankov, Adorján Örs – Jakub Matai, Todor Csaba, Adam Pauliny, Mihail Georgescu, Andrei Filip, Andrei Geraszimov, Florin Creangă, Adrian Irimia, Danil Martinov, Andrei Mikhnov, Orbán Szilárd, Andrei Diaconescu Grabari, Robert Timaru, Antal Alfréd, Csergő Hunor, Boldizsár Cristian, Buda Gábor, Rareș Nedelcu, Călin Lupașcu. Vezetőedző: Răzvan Lupașcu.
Háromszéki Ágyúsok: Béres Szilárd, László Arnold – Ferencz Szilárd, Biró Ottó, Márton Koppány, Molnár Zoltán, Molnár Zsombor, Szabó Zsolt-Ákos, Horváth Pál, Antal László, Gecse Olivér, Róth Zoltán, Antal Előd, Márk Róbert, Györffy Szilárd, Szőcs Zalán, Ilyés Tamás, László Hunor, Görbea Tivadar. Vezetőedző: Todor Krisztián.
Játékvezetők: André Attila, Andries Gheorghieș, Antal Ottó, Kőszegi Kálmán.